Виготовлення файлу формату DMF(схема генерального плану)

Виготовлення файлу формату DMF

Інформатизація та автоматизація ведення Державного земельного кадастру в Україні передбачена Постановою Кабінету Міністрів України від 02.12.1997 р. № 1355 «Про програму створення автоматизованої системи ведення Державного земельного кадастру».

Програма була розрахована на 1998-2005 рр. і мала бути реалізована створенням автоматизованої системи державного земельного кадастру на основі широкого використання комп’ютерної техніки – єдиної державної інформаційної системи для забезпечення органів державної влади та органів місцевого самоврядування, громадян, підприємств, установ та організацій достовірною інформацією про землю.

Згадана програма фактично не була реалізована, передусім через обмеженість її бюджетного фінансування. У рішенні Ради національної безпеки і оборони України від 21.11.2008, що АС ДЗК в Україні не запроваджено.

Законом вперше визначено статус та порядок перевірки обмінного файла, який відображає зміст документації, на підставі якої відомості вносяться до Державного земельного кадастру (обмінного файла).

Наказом Держагенства від 02.11.2009 р. № 573 «Про затвердження вимог до структури, змісту та формату оформлення результатів із землеустрою в електронному вигляді (обмінного файла)» запроваджений новий порядок оформлення результатів робіт із землеустрою, які формуються з метою внесення даних до Поземельної книги та книги записів реєстрації державних актів на право власності на землю та на право постійного користування землею, договорів оренди землі, які ведуться в електронному вигляді, та визначений набір базових лексичних та синтаксичних правил для побудови обмінних файлів.

Вкажіть контактні дані і ми з Вами звяжимось!