приватизація землі

приватизація землі

Для приватизації земельної ділянки (рос. Приватизация земли) громадяни нашої країни, у випадку коли вони сумлінно і безперервно використовують її впродовж 15 років і більше, і при цьому не мають відповідних документів, які підтверджували б їх право власності на цю земельну ділянку, повинні звертатися до органу державної влади або органу місцевого самоврядування (за місцем розташування земельної ділянки) із заявою про передачу її у приватну власність або надання у короткострокове або довгострокове користування (оренда). Розмір оформлюваної земельної ділянки встановлюється згідно норм, визначених законодавством, а саме "Земельним кодексом України". Згідно з "Земельному кодексу України" а саме ст. 121, всі повнолітні громадяни України отримують повне право на безкоштовне отримання земельної ділянки за рахунок земель державної або комунальної власності в таких розмірах:

Орган державної влади або орган місцевого самоврядування, який уповноважений передавати земельні ділянки у власність відповідно до своїх повноважень які строго визначені "Земельним кодексом України", розглядає вашу заяву на протязі місяця і дає дозвіл на розроблення проекту відведення земельної ділянки (рос. Проект землеустройства) в приватну власність або в оренду, а в разі відмови зобов'язаний надати повну і вмотивовану відповідь про її причини. У більшості випадків, підставою відмови у видачі даного дозволу, буває лише невідповідність розташування відведеної земельної ділянки основним вимогам законів України у сфері земельних відносин, а також прийнятим відповідно до них нормативно-правовим актам, генеральним планам населених пунктів та іншої містобудівної документації, схем землеустрою і техніко-економічних обгрунтувань використання та охорони земель адміністративно-територіальних одиниць, проектів землеустрою щодо впорядкування територій населених пунктів затверджених в установленому законом порядку.
Список основних документів які необхідні для приватизації землі:

Весь процес приватизації землі, від проведення геодезичної зйомки ділянки до одержання вами свідоцтва на право власності на земельну ділянку, займає в середньому від 1 до 3 місяців

Вкажіть контактні дані і ми з Вами звяжимось!