Винесення меж земельної ділянки

Винесення меж земельної ділянки

Винесення меж земельної ділянки в натуру – це закріплення меж ділянки на місцевості з допомогою межових знаків. У народі винос в натуру також називають «забити кілочки».

Причиною для виносу або відновлення меж земельної ділянки може бути втрата межових знаків, встановлених під час землевпорядних робіт. Винос в натуру меж ділянки буває також необхідно при початку будівництва, при встановленні паркану, під час буріння свердловин, а також у випадку позовів із сусідами. Винесення меж ділянки в натуру регламентується «Правилами встановлення на місцевості меж об'єктів землеустрою» та здійснюється виключно на підставі відомостей державного кадастру нерухомості

Часто бувають складні випадки, коли визначити межі земельної ділянки можливе лише з допомогою професіоналів високого рівня. Саме такі спеціалісти працюють в нашій компанії – ми завжди раді вам допомогти у важкій ситуації. За допомогою сучасних геодезичних приладів ми виконуємо винос в натуру швидко і якісно.

Винесення меж земельної ділянки проводиться в три етапи: Перший етап – підготовчий, коли узгоджуються терміни, визначається потреба в тих чи інших роботах, визначаються витрати. Другий етап – польовий, під час якого створюються відправні точки для розбивки й закріплення на місцевості поворотних точок ділянки. На основі результатів польового етапу становлять розбивочне креслення ділянки і оформляють акт приймання-передачі межових знаків – це і є третій, камеральний етап.

Потреба в винесення меж ділянок в натуру на місцевості або відновлення меж ділянки виникає під час реорганізації землекористувань, у разі одержання нових земельних ділянок або ж якщо документи на підтвердження права власності були видані без встановлення та закріплення меж земельної ділянки. Необхідність винесення меж ділянки та закріплення їх межовими знаками може виникнути у майбутнього покупця або орендаря цієї ділянки, у нинішніх власників або орендарів ділянки, а також у забудовників, які бажають переконатися, що достатній відступ від меж ділянки буде дотримано. Ми завжди готові якісно виконати розбивку меж ділянки згідно з проектами та генеральними планами замовника на електронних та паперових носіях. Також ми займаємося винесенням в натуру меж ділянки. Наявність GPS-обладнання та електронного тахеометра дає нам можливість встановлювати координати геодезичного обґрунтування з точністю до 2-3 см, отже, винесення меж в натуру здійснюється з точністю до 3-4 см відносно точок планово-висотної геодезичної мережі.

Після завершення робіт ми завжди надаємо акт здачі межових знаків і всі відповідні документи, в яких вказано розташування кордонів вашої земельної ділянки. Наш замовник завжди точно знає розташування кордонів своєї земельної ділянки і має на руках Акт виносу в натуру (на місцевість) меж земельної ділянки та передачі межових знаків. Таким чином, звернувшись до нас, ви будете застраховані від проблем, пов'язаних зі спірними питаннями землекористування.

Винос ділянки в натуру (визначення меж ділянки на місцевості) виконується згідно Держакту за координатами, які беруться з бази даних Державного Земельного Кадастру і переносяться на місцевість з точністю до 1см, використовуючи високоточні обладнання. Закріплюються кордону на місцевості: арматурою; дерев'яними кілками; дюбелями; після чого складається і передається акт межових знаків.

Вкажіть контактні дані і ми з Вами звяжимось!